Vážení přátelé nostalgie,

jste na stránce, kde vám nabízíme možnost nechat si ušít přesně to oblečení, které se vám na obrázcích zalíbilo a odpovídá období, které preferujete.

Nejdříve si musíte ujasnit, do které doby se chcete stylizovat. V následujících částech vám nabídneme vzory oblečení podle jednotlivých desetiletí minulého století.

Léta dvacátá a třicátá

 

 

 

                                                                                               Léta čtyřicátá a padesátá

   

 

Pokud se rozhodnete pro využití naší nabídky, pak napište na mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a v další komunikaci si upřesníme Vaše požadavky. Vybereme model, látku (příp. si vyberete sami v e-shopech - máme vybrané a levné!), zašlete nám rozměry v dodané tabulce a my Vám ostatní provedeme k Vaší spokojenosti! V další sekci najdete  fotografie některých našich výrobků. Rovněž dále najdete vzorky látek, z nichž šijeme. Kompletní galerii látek zašleme mailem na požádání. Jedná se převážně o vlněné oblekové látky, vzorník pouze při osobní návštěvě nebo závazné objednávce. Pro dámy máme k dispozici rovněž látky vlněné, strečové i lehké na letní šaty. Bližší info mailem. 

V případě zájmu o ušití vybraného typu oděvu je nutno dodat přesné rozměry Vaší postavy. K tomu slouží náš návod, který na požádání zašleme mailem. Rovněž fotografie mnohé napoví a pomůže.

Některé naše dosavadní výrobky jsou zde:

 

 

 

šaty 1

 

šaty 2

 

šaty 3

 

kostým 1

 

vesta/pumpky 2

   

 

vesta/pumpky 1

 

oblek 1

   

 

sako 1

vesta samostatná

sako káro

 

vesta/pumpky 1

vesta/pumpky 1

vesta/pumpky 2

 baret

 

   

 
 

a to jsou naše nově realizované zakázky, poslední komplety jsou dětské ..... a v Litomyšli 28.4. byli oba bratři Flídrovi středem pozornosti!

 Nejmenší retrokomplet ….!

 

Ceny dobových oděvů nemusí být vyšší než moderních (pozor - není to konfekce!) - pro informaci uvádíme některé ceny bez materiálu:

Vesta   pánská i dámská                          od 800,- dle složitosti (kapsy, límec, přezky apod.)

Pumpky                                                    od 800,- dle doplňků (přezky atd.)

Baret , bekovka                                        od 450/350,-  precizní vypracování a vyztužení

Kalhoty pánské                                        od 1000,-  opět dle typu, kapes atd.

Košile                                                       od 800,-   s klasickým límcem        NOVĚ V NABÍDCE, BÍLOU BAVLNĚNOU LÁTKU MÁME!

Sako pánské                                            od 1800,- (nelze bez zkoušky)

Kalhoty dámské                                       od 900,-             

Šaty letní                                                  od 1000,-                    

Sukně                                                       od 500,-                                                                      

Halenka                                                    od 600,-

Vše dle složitosti, ceny jsou pouze orientační a základní, konkrétní cena dle dohody!

Některé z našich materiálů :

 
 

Kompletní vzorník pošleme mailem na požádání. Jedná se o vlněné oblekovky, některé máme ale pouze v omezeném množství. Cena látky začíná u oblekovky od cca 250,-Kč/běžný metr (šíře 150cm). Orientačně spotřeba látky: pumpky 80cm, kalhoty 130cm, vesta 80cm, baret 40cm, dámské šaty dlouhé 220cm. Košile - spotřeba cca 150cm (šířka 150), bavlna od 150,-Kč/m.

Vzorník dámských látek nemáme, vše je na dohodě. Fyzický vzorník výše vyfocených látek můžete získat zapůjčením po úhradě za ušití objednaného oděvu nebo jejich fotky v mailu. Samozřejmě vám ušijeme i z vámi dodaného materiálu!

Platba předem nám zajistí jistotu, že je Vaše objednávka seriozní. Je to běžný postup u všech krejčovských firem se zásilkovou službou. Protože se jedná o zakázkové šití na míru, nelze zboží vrátit, ale lze nechat bez další platby upravit (v případě nutnosti).

Na požádání zašleme kompletní postup pro změření postavy - krok za krokem ! Je to základní požadavek pro ušití na míru !

 Vážení zákazníci, je rok 2019 a naše výrobky jsou již po celé republice a dokonce i v zahraničí ! Díky velkému zájmu nejsou naše dodací lhůty již tak krátké jako dříve, proto Vás prosíme o včasné zadání zakázky, veteránská sezóna je tady a my sice rozšiřujeme výrobní možnosti, ale už tzv. rychlovky nezvádáme ! Přesto se Vám budeme snažit všemožně vyjít vstříc a v případě upřednostnění zakázky budeme nucení požadovat příplatek !

Vaše retrošvadlenky.